ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FJALË TË MENÇURA

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 41
Join date : 03/04/2009
Age : 34
Location : ITALY

MesazhTitulli: FJALË TË MENÇURA   Sun May 10, 2009 5:20 am

Këshillë do të thotë ajo që ne e kërkojmë, e që ia dimë përgjigjen, mirëpo kishim dashur mos ta kishim ditur atë

Disa njerëz aq shumë e donin këshillën time saqë e shkruanin atë nëpër mure në vend që ta fusnin atë në përdorim.

r një njeri vjen tek unë për këshillë, e zbuloj çfarë lloj këshille dëshiron dhe ia them.

Njerëzit e moshuar duan të japin këshilla, për ta ngushëlluar vetveten që të mos biejnë në pozicion të tillë për të dhënë shembull të keq.

Kur kërkojmë këshilla, në fakt jemi duke kërkuar bashkëfajëtor

Askush nuk mund të të japë këshillë më të mirë sesa ti që ia jep vetes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shqipforum.forumotion.net
 
FJALË TË MENÇURA
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kujtim Mateli: Dëshnica e Përmetit, e përjetësuar në histori dhe fjalë
» Agim Gashi: Letër për ditëlindje
» Këshillë nga Daut Demaku
» Entela Safeti Kasi:Fjalë te Lirisë
» Fjalë të rralla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
shqipforum.forumotion.net :: FILLOZOFI/PSIKOLLOGJI-
Kërce tek: